- Reklama -magazin

Chcete bydlet v klidné části Prahy? Víme, jak najdete solidní byt

Chystáte se přestěhovat do hlavního města? Pak před vámi leží jeden nelehký úkol – nalezení cenově přijatelného, spolehlivého a volného bydlení. Jak asi víte, v Praze je to v těchto ohledech trochu těžké. Naštěstí vám přinášíme suprový tip. Jaký?

Moderní byty Praha 5

Zdaleka nejlepší volbou jsou developerské projekty Praha. Takové novostavby totiž znamenají nejmodernější energetické standardy a bezpečné bydlení bez řady skrytých závad. To se opravdu nedá říct o starých zástavbách. U těch nikdy nevíte, kde na vás vyskočí nějaké potíže.

V tuto chvíli vrcholí nové byty Barrandov, které má na starosti známá česká společnost Metrostav Development. Zmínění odborníci se rozhodli pro výstavbu dvou rezidenčních domů se 127 byty. Celý projekt stojí přímo na začátku Prokopského a Dalejského údolí, kde na vás čeká nádherná a klidná příroda. I přesto se však autem dostanete do historického centra města asi za deset minut.

Zmíněné byty Barrandov vás potěší veškerou občanskou vybaveností pár kroků od dveří. Okolo sebe najdete obchody, doktory, školy, školky, sportoviště, restaurace, kavárny, kina, muzea i vše ostatní pro pohodlný život.

Nové byty Praha vám nabízí jednotky se čtyřmi dispozicemi – malého 1+KK pro jednotlivce, 2+KK pro páry a 3+KK či 4+KK pro celé rodiny s dětmi. Součástí areálu budou i kanceláře a komerční prostory. Chcete podnikat pá metrů od domova? Nyní máte možnost!

Rezervujte si bydlení co nejdříve

Jak asi tušíte, veškeré novostavby Praha zmizí z trhu ještě dříve, než se vůbec stihnou dokončit. To je holt důsledek ohromné poptávky v kombinaci s nedostatečnou výstavbou. Chcete-li bydlet v moderním bytě na Barrandově, rozhodně si co nejdříve domluvte vhodné financování. Jinak vám ho vyfoukne jiný zájemce.

- Reklama -PR články

Ocelová hala rychle a spolehlivě rozšíří výrobní kapacitu vaší firmy

Každý majitel úspěšného výrobního podniku se dříve či později setká se situací, kdy mu přestanou stačit současné výrobní prostory. V takových chvílích je čas...
- Reklama -PR články

Kolo štěstí: Jednoduché lákadlo online kasin

Do online kasin si lidé chodí odpočinout od shonu a starostí běžných dní. Chtějí se tam pobavit a zariskovat, zda se na ně zrovna...

Domácí infrasauna zlepší vaše fyzické zdraví i psychickou pohodu

Saunování je staré už tisíce a tisíce let. Teprve až v dnešní době jsme prozkoumali veškeré zdravotní benefity, které s sebou tato činnost přináší....

V Průmyslové ulici probíhá rekonstrukce. Provoz zde bude omezen

Průmyslová ulice patří mezi nejvýznamnější tepny východní Prahy a letos v létě prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Od 29. června do konce srpna 2024 bude uzavřen...

Další články autora