- Reklama -magazin

Chystáte se poslat balík do jiné země? Víme, jak to zvládnete rychle a levně

Založili jste si nový e-shop a plánujete odesílat zboží sousedům z okolních i vzdálených zemí? V takovém případě budete ze všeho nejdříve muset najít spolehlivé kurýrní služby. Jak odeslat balík co nejrychleji a nejlevněji?

Na každé koruně záleží

Čím více zásilek se chystáte měsíčně odesílat, tím více musíte řešit cenu každé z nich. Cenu přepravy přece jen musíte uhradit buď vy, zákazník, nebo se o ni musíte nějakým způsobem podělit. Ať tak, či onak, jedná se o podstatný zásah do financování.

Málokterá společnost vám poskytne tak výhodné ceny, jako například oblíbení pomocníci z ShipEx. Ti vám umožní poslat zásilku skrz kurýrní služby DPD, TNT, UPS, TopTrans, FedEx a WEDO. Proč byste se měli spolehnout na jakési prostředníky?

Díky své silné pozici na trhu totiž dokážou odborníci z ShipEx dojednat mnohem výhodnější ceny, než jaké by kurýrní společnosti nabídly vám. Pojďme si uvést několik jasných příkladů. Všechny uvedené ceny platí pro běžné zákazníky. Jako podnikatelé totiž máte ihned po registraci nárok na minimálně 5% slevy (čím více budete posílat, tím větší slevy získáte):

  • Zásilka do Německa – půlkilový balík vychází na 289 Kč, pětikilový na 385 Kč a desetikilový na 463 Kč.
  • Balík do USA – půlkilový balík vychází na 963 Kč, pětikilový na 1 146 Kč a desetikilový na 1 827 Kč.
  • Zásilka do Francie – půlkilový balík vychází na 486 Kč, pětikilový na 623 Kč a desetikilový na 718 Kč.

Ve všech případech probíhá platba s pomocí faktury (splatnost čtrnáct dní). Nemusíte tak řešit každou jednotlivou objednávku.

Rychlost je také důležitá

V posledních letech si velké e-shopy pořádně rozmazlily všechny zákazníky. Ti jsou zvyklí obdržet veškeré objednané zboží maximálně do pár pracovních dní. Chcete se udržet na trhu? Pak musíte tuto podmínku také splňovat. Jinak půjdou příště zákazníci jinam.

Zmíněná společnost ShipEx přesně proto nabízí celkem dva režimy přepravy:

  • Standardní doručení trvá pouze dva až pět pracovních dní.
  • Expresní doručení bude hotové jen jeden den po podání zásilky.

Tato rychlost platí pro všechny země, do kterých lze odeslat zásilku. Snadno tak potěšíte francouzské, americké, německé, ale klidně i čínské, australské a další zákazníky.

Stíháte objednat přepravu v dopoledních hodinách? Pak se u vás zvolený kurýr zastaví ještě v ten stejný den. Odešlete-li zboží třeba v úterý ráno, váš francouzský zákazník jej bude už ve středu odpoledne držet v rukách.

Stačí se zaregistrovat

Nejlepší bude, když si otevřete internetové stránky ShipEx.cz pod výše vloženými odkazy. Poté vám stačí několikaminutová registrace a máte hotovo. Můžete začít objednávat přepravu kliknutím myši, a to za velmi výhodné ceny.

- Reklama -PR články

Realitní kancelář RE/MAX: Váš partner na trhu s nemovitostmi

Výběr správné realitní kanceláře může mít zásadní vliv na úspěch vašeho realitního obchodu, ať už se jedná o koupi, prodej, nebo pronájem nemovitosti. Realitní kancelář...
- Reklama -PR články

Pergola, altán, přístřešek, nebo garážové stání?

Pohodlné bydlení, to není jen samotný rodinný dům. Patří k němu i terasa a na ní pergola. Do odlehlejší části zahrady pak můžete postavit...

Toužíte po bydlení na Praze 3? V prodeji jsou poslední byty z nové zástavby

Pražský Žižkov nabízí klidné, moderní a zároveň dokonale vybavené zázemí pro rodiny s dětmi, studenty i dospělé. O tom, že se jedná o vysoce...

Realitní trh v Praze 5: Byty a domy v jedné z nejatraktivnějších částí metropole

Praha 5, známá svou skvělou infrastrukturou, příjemným životním prostředím a širokou nabídkou služeb, je jednou z nejoblíbenějších městských částí pro život. Realitní trh zde...

Další články autora