- Reklama -magazin

Jsou ještě vůbec v Praze spolehlivé byty k prodeji?

Hlavní město naší malé země každým rokem láká stále větší množství nových obyvatel. Ti se do něj stěhují za prací, pestrým sociálním životem, obchody, kulturním vyžitím i dalšími benefity. S dostupností bytů to však není žádná sláva. Poptávka značně překračuje nabídku. Dají se ještě najít poctivé byty za přijatelnou cenu?

Prodej bytů Praha

Chcete bydlet opravdu pohodlně a bez starostí? Pak rovnou zapomeňte na staré a často mizerně udržované staré stavby. Ty se téměř nedají vytopit, trpí vlhkostí, plísněmi i dalšími katastrofami. A navíc stojí balík.

Raději se zaměřte na zbrusu nové byty na prodej Praha. Novostavby od ověřených developerů s sebou totiž přináší veškeré důležité pohodlí a nízkoenergetický standard. Navíc se nebudete muset obávat, že se vám doma něco rozsype.

V tuto chvíli si můžete prohlédnout byty k prodeji Praha od známého developera Metrostav Development. Ten zrovna staví byty Praha 9, a to konkrétně projekt MiDO Harfa.

Bavíme se o unikátním bytovém domě mezi ulicemi Drahobejlova o Ocelářská, který nabídne celkem 150 různě řešených jednotek. Dočkáte se jak klasických rodinných bytů, tak i mezonetů a bytů se střešní terasou.

Příjemné prostředí k životu

Zmíněné byty Vysočany budou umístěné v naprostém klidu, přímo uprostřed zeleně. I přesto za pár minut dojdete ke stanici metra Českomoravská. Kousek od sebe budete mít i zastávky tramvají, obchody, sportoviště, kavárny, restaurace a další nezbytnosti pro celou rodinu.

Nejlepší bude, když si nové byty Praha 9 prohlédnete na vlastní oči. Jak? Stačí si rozkliknout internetové stránky pod vloženými odkazy. Ihned zjistíte všechny potřebné informace a získáte inspiraci. Příliš ale neváhejte – v hlavním městě je po nových bytech ohromná sháňka, tak aby vám neutekly.

- Reklama -PR články

Realitní kancelář RE/MAX: Váš partner na trhu s nemovitostmi

Výběr správné realitní kanceláře může mít zásadní vliv na úspěch vašeho realitního obchodu, ať už se jedná o koupi, prodej, nebo pronájem nemovitosti. Realitní kancelář...
- Reklama -PR články

Pergola, altán, přístřešek, nebo garážové stání?

Pohodlné bydlení, to není jen samotný rodinný dům. Patří k němu i terasa a na ní pergola. Do odlehlejší části zahrady pak můžete postavit...

Toužíte po bydlení na Praze 3? V prodeji jsou poslední byty z nové zástavby

Pražský Žižkov nabízí klidné, moderní a zároveň dokonale vybavené zázemí pro rodiny s dětmi, studenty i dospělé. O tom, že se jedná o vysoce...

Realitní trh v Praze 5: Byty a domy v jedné z nejatraktivnějších částí metropole

Praha 5, známá svou skvělou infrastrukturou, příjemným životním prostředím a širokou nabídkou služeb, je jednou z nejoblíbenějších městských částí pro život. Realitní trh zde...

Další články autora