- Reklama -magazin

Kolo štěstí: Jednoduché lákadlo online kasin

Do online kasin si lidé chodí odpočinout od shonu a starostí běžných dní. Chtějí se tam pobavit a zariskovat, zda se na ně zrovna dnes usměje štěstí. Provozovatelé kasin jim v tom vycházejí vstříc nejrůznějšími nabídkami.

Ať už si v kasinu vyberete jakoukoliv hru, vždycky je to napínavé. Jsou hry, které můžete skutečně ovlivnit svým umem (například poker), ale většina lidí chodí do kasina jen proto, aby hráli hry založené naštěstí (typicky výherní automaty). Provozovatelé kasin jim nabízí ještě další možnosti, jak vyzkoušet své štěstí – příkladem je třeba kolo štěstí.

Jak funguje kolo štěstí a co se v něm dá vyhrát?

Kolo štěstí je v podstatě kruh, který se skládá z určitého počtu polí. Každé pole reprezentuje nějakou odměnu, nebo může být prázdné. Pod odměnou si v kontextu online kasin představte nejčastěji free spiny nebo jiné bonusy zdarma.

Toto kolo jednoduše roztočíte (obvykle stisknutím tlačítka) a pak čekáte, na jakém políčku se zastaví. Odměnu z tohoto políčka získáváte! Pokud je prázdné, své štěstí musíte vyzkoušet zase příště. A kdy příště? To záleží na konkrétním kasinu.

V jakých kasinech mají kolo štěstí?

Kolo štěstí si roztočíte v mnoha kasinech, například:

· Forbes casino: Tady mají kolo štěstí Karlose Vémoly, má dvě úrovně a roztočit ho můžete rovnou třikrát denně. Hraje se o free spiny a protáčecí bonusy.

· Fortuna vegas: Kolo štěstí lze roztočit jednou denně, odměny v něm jsou závislé na tom, v jaké úrovni se nacházíte. Nejlákavější odměnou je jackpot 1 000 000 Kč.

· Sazka klub: Kolo štěstí je dostupné všem držitelům věrnostní Sazka karty. Na ty tu čeká mimo jiné výhra ve výši až 100 000 Kč. Kolo štěstí jde roztáčet jednou denně.

Další online kasina mají kolo štěstí aktuálně pozastaveno, ale to neznamená, že brzy nebudou zase v provozu.

- Reklama -PR články

Ocelová hala rychle a spolehlivě rozšíří výrobní kapacitu vaší firmy

Každý majitel úspěšného výrobního podniku se dříve či později setká se situací, kdy mu přestanou stačit současné výrobní prostory. V takových chvílích je čas...
- Reklama -PR články

Domácí infrasauna zlepší vaše fyzické zdraví i psychickou pohodu

Saunování je staré už tisíce a tisíce let. Teprve až v dnešní době jsme prozkoumali veškeré zdravotní benefity, které s sebou tato činnost přináší....

V Průmyslové ulici probíhá rekonstrukce. Provoz zde bude omezen

Průmyslová ulice patří mezi nejvýznamnější tepny východní Prahy a letos v létě prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Od 29. června do konce srpna 2024 bude uzavřen...

I jinak velmi drahý software jde pořídit mnohem levněji

Nějaký druh počítače má dnes doma skoro každý, a to i přesto, že se rozhodně nejedná o žádnou levnou záležitost. I za základní hardware...

Další články autora