- Reklama -magazin

Pivovar a restaurace U Fleků v Praze potěší každého gurmána

V Praze můžeme najít mnoho skvělých restaurací a dalších gastro zařízení, které bezesporu stojí za návštěvu. K nim patří i proslulý podnik Pivovar a restaurace U Fleků na Praze 1. Jde dokonce o jednu z nejznámějších a nejnavštěvovanějších českých kulturních památek. Jdou ruku v ruce, co se týče obliby u zákazníků, s Pražským hradem, Staroměstským náměstím, Vyšehradem, Židovským městem, Národním muzeem apod.

U Fleků už od roku 1499

Je to až k nevíře, že je první písemná zmínka o podniku dochovaná z roku 1499. V té době koupil tento dům sladovník Vít Skřemenec. Jde o jeden z mála pivovarů ve střední Evropě, kde se pivo vaří bez přestávky více než 500 let.

Ve starobylém domě přetrvává kouzelná atmosféra, podtrhuje ji stylová výzdoba a zařízení hostinských místností a všech sálů. Nejproslulejší je sál Akademie, kde se v minulém století scházely mnohé známé osobnosti nejen z české kultury, dále Václavka s barevnými vitrážemi i Rytířský sál, který je upraven a zařízen v romantickém pojetí.

Sálů je zde celkem osm, venku je zařízená útulná zahrádka, díky níž čeká příjemné posezení a až 1 100 návštěvníků najednou.

Přijďte se do restaurace Praha najíst i zabavit

Na své si tady přijdou i ti největší gurmáni, kteří si potrpí na nejlepší jídla staročeské kuchyně. I proto tady najdete výborné místo pro uspořádání tematické oslavy, banketu, koktejlů, firemních akcí, společenských setkání… V sále Kabaret je možné připravit i kulturní nebo hudební program, o který se restaurace postará programově i gastronomicky.

Ať čeští, nebo zahraniční zákazníci, mnozí zde mají poutní místo coby milovníci piva a rádi se sem vrací.

Navštivte webové stránky restaurace Praha Ufleku.cz a podívejte se na všechny podrobnosti. Najdete zde i program, jídelní a nápojový lístek, fotogalerii a další informace.

- Reklama -PR články

Realitní kancelář RE/MAX: Váš partner na trhu s nemovitostmi

Výběr správné realitní kanceláře může mít zásadní vliv na úspěch vašeho realitního obchodu, ať už se jedná o koupi, prodej, nebo pronájem nemovitosti. Realitní kancelář...
- Reklama -PR články

Pergola, altán, přístřešek, nebo garážové stání?

Pohodlné bydlení, to není jen samotný rodinný dům. Patří k němu i terasa a na ní pergola. Do odlehlejší části zahrady pak můžete postavit...

Toužíte po bydlení na Praze 3? V prodeji jsou poslední byty z nové zástavby

Pražský Žižkov nabízí klidné, moderní a zároveň dokonale vybavené zázemí pro rodiny s dětmi, studenty i dospělé. O tom, že se jedná o vysoce...

Realitní trh v Praze 5: Byty a domy v jedné z nejatraktivnějších částí metropole

Praha 5, známá svou skvělou infrastrukturou, příjemným životním prostředím a širokou nabídkou služeb, je jednou z nejoblíbenějších městských částí pro život. Realitní trh zde...

Další články autora