- Reklama -magazin

Toužíte po hezčí postavě a větším sebevědomí? Navštivte FreshKruháč v Praze

Začínáte na sobě pozorovat první náznaky postupného stárnutí? Cítíte, že máte málo energie a jste poněkud kulatější? Pak přichází nejvyšší čas na to, abyste začali pravidelně cvičit. Nemusíte se přitom dřít ve fitku, jak si mnoho lidí myslí. Radši si vyzkoušejte zábavný kruháč. Co to je?

Pro každého něco

Kruhový trénink má jednu podstatnou výhodu – je velmi komplexní. Přesně proto nečekejte jen nudné ležení pod činkou.

Ihned po svém příchodu do tělocvičny totiž uvidíte šest až sedm stanovišť. Každé z nich bude připravené pro trochu jiný typ cvičení. Někde budete provádět angličáky, jinde sedy-lehy, kliky, přenášení těžkého pytle a další zajímavé činnosti. Samozřejmě záleží na vaší fyzičce, pohlaví či zdravotních indispozicích.

Kruhový trénink pro ženy středního věku bude sestavený úplně jinak než kruháč pro dvacetileté muže. Pro začátečníky úplně jinak než pro ostřílené sportovce. Díky tomu si na to své přijde vážně každý jedinec.

Výhodou takového konceptu je fakt, že rozvinete spoustu různých dovedností. Dočkáte se vyšší síly, rychlosti, výdrže, pružnosti i dalších benefitů. Ty vám následně pomohou i v běžném životě (tahání tašek s nákupem, výlety s dětmi, práce a podobně).

Dohled zkušených trenérů

Mezi nejvyhledávanější odborníky na kruháč i silový trénink patří populární společnost FreshKruháč. Bavíme se o týmu zkušených instruktorů, již pořádají tréninky na území Prahy 5 a Prahy 9.

Pokud teprve začínáte s cvičením, moc rádi na vás půjdou pomalu. Naučí vás základní pohybové vzorce, vštípí vám techniku a také pořádnou dávku motivace. Jedině tak budete mít jistotu, že začnete vážně správně a nic se vám nestane.

Jste fit? Pak se zúčastníte spíše lekce pro odolnější, kde si poctivě zamakáte a posunete své limity o kus dále.

- Reklama -PR články

Realitní kancelář RE/MAX: Váš partner na trhu s nemovitostmi

Výběr správné realitní kanceláře může mít zásadní vliv na úspěch vašeho realitního obchodu, ať už se jedná o koupi, prodej, nebo pronájem nemovitosti. Realitní kancelář...
- Reklama -PR články

Pergola, altán, přístřešek, nebo garážové stání?

Pohodlné bydlení, to není jen samotný rodinný dům. Patří k němu i terasa a na ní pergola. Do odlehlejší části zahrady pak můžete postavit...

Toužíte po bydlení na Praze 3? V prodeji jsou poslední byty z nové zástavby

Pražský Žižkov nabízí klidné, moderní a zároveň dokonale vybavené zázemí pro rodiny s dětmi, studenty i dospělé. O tom, že se jedná o vysoce...

Realitní trh v Praze 5: Byty a domy v jedné z nejatraktivnějších částí metropole

Praha 5, známá svou skvělou infrastrukturou, příjemným životním prostředím a širokou nabídkou služeb, je jednou z nejoblíbenějších městských částí pro život. Realitní trh zde...

Další články autora